کابل ابزار دقیق نسوز

مشخصات کابل ابزار دقیق نسوز ضد حریق

همان طور که در بالا نیز گفته شد از کابل ابزار دقیق در هر نوع صنعتی از جمله کارخانه ها و نیروگاه ها یافت می شود در این مراکز احتمال آتش سوزی بالا است. چرا در این مکان ها از سیستم های برقی زیادی استفاده می شود و با کوچک ترین خطا می توان باعث ایجاد یک آتش سوزی بزرگ شد. از آن جایی که این کابل های ابزار دقیق امور مهمی را انجام می دهند با از بین رفتن آن ها کار کارخانه به کلی کنسل می شود. لذا تولید کنندگان با توجه به این موضوع ضد حریق بودن این کابل ها را جزو مشخصات کابل ابزار، قرار داده اند و کابل ابزار دقیق نسوز یا ضد حریق تولید نموده اند. این کابل های ضد حریق بسیار مقاوم بوده و تا حدود سه ساعت می توانند شعله ی شدید آتش را تحمل کنند. این آپشن برای این کابل ها بسیار مهم می باشد. از کابل های ضد حریق در محیط های باز هم استفاده می شوند چرا که از مقاومت بالایی برخوردار هستند. شاید در ذهن شما سوالی به وجود آید که این سوالات به این شرح باشد، علت نسوز بودن کابل ابزار دقیق چیست؟ این ضد حریق بودن کابل ها به خاطر استفاده از مس های قلع اندود شده به عنوان هادی است و هم چنین در این نوع از کابل ها روکشی از نوار میکا و با پوشش خارجی تر از لایه های پلی اتیلن کراسلینک می باشد. یکی دیگر از مشخصات کابل ابزار دقیق ضد حریق این است که علاوه بر مقاومت در برابر آتش در برابر نور یو وی نیز مقاوم هستند و از بین نمی روند.

کابل ابزار دقیق نسوز

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید تمام لایه های داخلی کابل ابزار دقیق را با روکش مناسب و مقاوم در برابر حریق و آتش سوزی پوشانده است .

گروه نوین تک به عنوان مرکز پخش کننده کابل ابزار دقیق نسوز در لاله زار ، آماده ارائه خدمات تخصصی و فروش کابل ابزار دقیق نسوز با قیمت مناسب میباشد . 

 

 

 

برای استعلام قیمت کابل ابزار دقیق نسوز با واحد فروش گروه مهندسی نوین تک تماس بگیرید :

 

09126163899 کیوان کشتی آرای